Duvardaki Gülüşler (2017), Liman (2018), Deniz Ol Gel ve İlahi Kader (2019), "Söz Verdim" isimli Ep Albümü (2020) olan sanatçı Ayşegül Coşkun yeni single olarak çıkardığı ve yapımcılığını kendisinin üstlendiği “Baksana Talihe” şarkısı 10 Eylül 2020 ‘de yayınlandı. Şarkının klibi Türkiye’de ilk kez yapılan türdendir. Apple ürünü Iphone’nun dizaynı olan Animojilerle Ayşegül Coşkun’a göre özel tasarlanarak yapılmıştır.

Duvardaki Gülüşler (2017), Liman (2018), Deniz Ol Gel ve İlahi Kader (2019), "Söz Verdim" isimli Ep Albümü (2020) olan sanatçı Ayşegül Coşkun yeni single olarak çıkardığı ve yapımcılığını kendisinin üstlendiği “Baksana Talihe” şarkısı
10 Eylül 2020 ‘de yayınlandı. Şarkının klibi Türkiye’de ilk kez yapılan türdendir. Apple ürünü Iphone’nun dizaynı olan Animojilerle Ayşegül Coşkun’a göre özel tasarlanarak yapılmıştır.

“Baksana Talihe” daha önce Ajda Pekkan tarafından seslendirilmiş, yurtdışında
da bir çok ülkede farklı dillerde söylenmiş olan bu özel şarkıyı Ayşegül Coşkun
yeni soundlarla ve yeni düzenleme tarzıyla ve kendine has yorumuyla yeniden dinleyicilerine sunmuştur.

“Baksana Talihe” yepyeni bir yorumla 10 Eylül 2020”de Apple Music, Itunes, Spotify, Youtube, Fizy, Muud, Deezer, Shazam gibi tüm dijital platformlardan yayınlanmıştır.

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.