Kıvanç Öner sözleri ve bestesi kendine ait olan "Adalarda "isimli şarkısını Eliz Müzik’te yayınladı.

Kıvanç Öner sözleri ve bestesi kendine ait olan "Adalarda "isimli şarkısını Eliz Müzik’te yayınladı.

Adalarda, salgın sürecinde ortaya çıkan, duygusal sözleri ve özgün klibiyle dikkatleri çeken İzole şarkısının bir devamı niteliğinde. İzole, karantina sürecinde evinden çıkamayan bir müzisyenin bu olumsuzluğa farklı bir perspektiften bakmasının hikayesiyken, Adalarda, pandemi sürecinde işini kaybetmiş bir müzisyenin hayallerini ve özgürlüğe duyduğu özlemi konu alıyor.

Kıvanç Öner, flamenko gitarı konusundaki başarılı çalışmalarıyla ünlü müzik grubu Gipsy Kings ile Amerika’da sahne almıştı. Aynı zamanda grubun konser organizasyonlarını da yapan Öner, sağlık sorunları nedeniyle aktif müzik hayatına son 10 yıldır ara vermişti. Müziği arka plana alarak konser ve turizm organizasyonları yapan Öner, izolasyon sürecinde İzole isimli şarkıyı yazarak kendini bir anda yeniden müzik hayatının içinde buldu.

Sanatçı İzole şarkısıyla insanları ayağa kaldırmayı, Adalarda şarkısıyla da hayata tutundurmayı hedefliyor.

Duygusal melodisi ve samimi sözleri ile dikkat çeken Adalarda için sanatçı:

‘Ne zaman canınız sıkıldıysa, zihninizi rahatlatmak istiyorsanız, ne zaman şehrin keşmekeşinden kaçıp cennet bir adaya ışınlanmayı hayal ediyorsanız , o zaman bu video klibi seyretmelisiniz’ diyor.