2015 yılında çıkarttığı “Kokun Üstümde” isimli şarkısından sonra bu döneme kadar beş yıl gibi uzun bir ara veren Murat Akpınar yepyeni şarkısı “BANA KALAN” ’la 17 Kasım’da suskunluğunu bozuyor.

20.06.1984 Sarız / Kayseri doğumlu Murat Akpınar Viyana’da yasıyor.

Ünlü bir hotel zincirin de teknik müdür olarak meslek hayatına devam eden Murat Viyana da 2012’den beri karaoke geceleri düzenlemekte.

“Müzikle hep iç içeydim. İlk Bestemi 18 Yaşımda yaptım. Avrupa’nın en büyük Karaoke Partisini yine Avrupa’nın en büyük Clubu olan Arena 34 de aynı sene üç kez organize etme şansına ulaştım” diyen Akpınar 2013 yılında kendi bestesi olan “Bakışlarında Hasret” adlı çalışmayı ilk single olarak piyasaya çıkarttı. 2015 yılında çıkarttığı “Kokun Üstümde” isimli şarkısından sonra bu döneme kadar beş yıl gibi uzun bir ara veren Murat Akpınar yepyeni şarkısı “BANA KALAN” ’la 17 Kasım’da suskunluğunu bozuyor. Sözü ve müziği kendisine ait şarkının aranjörü Ozan Gülek. Majör Stüdyo ve dış mekanlarda çekilen klipte yönetmen koltuğunda da yine Ozan Gülek bulunmakta.

Müziği Hobi olarak yaptım ve yapıyorum. Üretmeyi seven bir kişiliğim var

Beste yapmayı / söz yazmasını seviyorum. Bestelerim daha çok kişiye ulaşmasını en büyük arzum” diyen Murat Akpınar BANA KALAN şarkısıyla 17 Kasım’da Alptekin Yapım etiketi ile YouTube ve tüm dijital mecralarda…

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.