Rabia ft. İskender Paydaş '' Kime Ne Arkadaşım '' Pop müziğin genç ve yepyeni isimlerinden Rabia, yıllardır hayalini kurduğu ilk teklisi Kime Ne Arkadaşım'ı İskender Paydaş birlikteliği ile dinleyicilerin beğenisine sundu.Küçük yaşlarda fark ettiği müzik tutkusunun üzerine giderek müzik ile ilgilenmeye ve 15 yaşında şan eğitimine başlayıp 5 yıl boyunca bu alanda manevi dedem olarak bahsettiği yeşilçam bestekarlarından rahmetli İbrahim Özoral'dan eğitim alan Rabia, projenin prodüktörlüğünün yanı sıra aranjesine de imzasını atan başarılı müzisyen İskender Paydaş ile hareketli ve iddialı bir şarkıya imza attı.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisi son sınıf öğrencisi olan sanatçı, müzik konusunda olduğu kadar dans alanında da eğitimli olarak iddiasını ortaya koyuyor.

2016 yılında Number1 TV ve Number1 Fm tarafından düzenlenen '' Numberone Şarkını Söyle '' yarışmasına katılan ve yarışmada Whitney Houston'ın I Have Nothing şarkısını seslendirip birinci olarak herkesi kendine hayran bırakan genç yetenek Rabia, şimdilerde Kime Ne Arkadaşım şarkısının heyecanını yaşıyor.

Sözlerini Gökhan Şahin yazdığı ve bestesi Rıfat Güneş'e ait Kime Ne Arkadaşım projesinin fotoğrafları için Onur Demirdağ'ın objektifi karşısına geçen Rabia, styling'de Zeynep Şimşek ile çalıştı.

Serdar Börcan yönetmenliğinde ve Ferit Çetinkaya görüntü yönetmenliğinde kliplendirdiği ilk şarkısı ile ilgili duygularını : '' Kime ne arkadaşımı ilk duyduğumda çok sevdim ve kaç kere dinledim hatırlamıyorum. Sözlerini okuduğumda ise hem kendi yaşıma hem de hitap etmek istediğim kitleye en uygun şarkıyı buldum dedim. Kime Ne Arkadaşım adından da anlaşıldığı gibi bazı dönemlerde çevremizdeki insanlara hiç çekinmeden söylemek istediğimiz bir söz. Artık bu sözü kullanırken şarkımdan büyük bir güç alıyorum. Kime Ne Arkadaşım kız erkek ilişkilerini çok esprili bir dille anlatan sıcak ve samimi bir şarkı oldu. İlk projem için çok heyecanlıyım. Umarım dinleyicilerde benimle aynı heyecanı paylaşıp, şarkımı çok severler. '' sözleri ile anlattı.

Rabia ft. İskender Paydaş Kime Ne Arkadaşım 14 Ağustos'ta DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi tüm müzik kanallarında yerini alacak.