Tan Taşçı'nın geçtiğimiz ay yayımladığı yeni şarkısı "Bi' Başka Ayrıldık"ın akustik/Başkanlar Orkestrası versiyonu bugün itibariyle yayında

Söz yazarı, besteci, yorumcu ve Türkiye’nin en çok konser veren sanatçılarından Tan Taşçı, Mayıs 2018’de çıkacak olan sekizinci stüdyo albümünün ilk teklisi “Bi’ Başka Ayrıldık”ı kendi şirketi “tctvl” etiketiyle Şubat 2018’de tüm dijital platformlarda yayımladı.

Sözü ve bestesi Tan Taşçı’ya ait olan “Bi’ Başka Ayrıldık” ın iki farklı versiyonun düzenlemeleri İzmirli DJ grubu CatWork’e ve Tan Taşçı’nın sahnede de birlikte çalıştığı müzisyenlerinden oluşan Başkanlar Orkestrası şefi Alican Genç’e ait.

Tan Taşçı, “Bi’ Başka Ayrıldık”ın ilk olarak CatWork versiyonunu yayımlarken, şimdi de akustik/Başkanlar Orkestrası versiyonunu müzik severlerin beğenisine sunuyor.

Bir yandan çıkaracağı yeni albümü için stüdyoda çalışan Tan Taşçı, bir yandan da aralıksız bir şekilde konserlerine devam ediyor. Tan Taşçı konserlerinin yanı sıra 90’lar konseptiyle de sahneye çıkan sanatçı, yorumuyla büyük ilgi görüyor.

Tan Taşçı’nın yeni teklisi “Bi’ Başka Ayrıldık”ın Akustik/Başkanlar Orkestrası versiyonu 19 Mart’ta radyolar ve tüm dijital platformlarda tctvl markasıyla yayında.