Bursa’da verdiği konserler ve aldığı sahneler ile adından sıkça söz ettiren Cengiz Ateş, ilk çalışması “Unutturmam” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Bursa’da verdiği konserler ve aldığı sahneler ile adından sıkça söz ettiren Cengiz Ateş, ilk çalışması “Unutturmam” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.Üzerinde titizlikle çalışan Cengiz Ateş, şu günlerde projesinin heyecanını yaşıyor. “Unutturmam” teklisi iTunes da yayınlandıktan sonra “Haftanın En İyileri” kategorisine girerken; Cengiz Ateş’in, Evren Arasıl yönetmenliğinde çekilen klibi ise iTunes’da hafta boyunca en çok izlenen video olarak zirveye yerleşti.

Editöre Not : Şarkının sözü, müziği, aranjesi Onur Koç’a ait. Tekli, ETL Records etiketiyle yayınlandı.

CENGİZ ATEŞ UNUTTURMAM DİYECEK

Bursa’da verdiği konserler ve aldığı sahneler ile adından sıkça söz ettiren başarılı sanatçı Cengiz Ateş, ilk çalışması “Unutturmam” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. İlk heyecanının “Unutturmam” olduğunu dile getiren Cengiz Ateş’e destek Bursalı dostlarından geldi. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, Fettah Can ve İrfan Özata sosyal medya hesaplarından üst üste paylaşarak yakın arkadaşları Cengiz Ateş’e destek oldular.

Editöre Not : Şarkının sözü, müziği, aranjesi Onur Koç’a ait. Tekli, ETL Records etiketiyle Emrah Hocaoğlu prodüktörlüğünde yayınlandı.
“Unutturmam” şarkısı ve klibi iTunes müzik platformunda kısa sürede zirveye çıkarak, bir numaranın sahibi oldu