"DİZİMDE YARA"' DA KENDİMİ BULDUM

Sözü ve müziği Emre Şakar'a aranjesi Özkan Meydan ve Alican Özbuğutlu'ya ait Dizimde yara yayında... Yapımcılığını DMC&DarknDark'ın üstlendiği şarkının klip senaryosu Fulin 'e yönetmenliği ise Ferit Çetinkaya 'ya ait.

ORHAN HELVACIOĞLU'NDAN İLK KLİP

ORHAN HELVACIOĞLU'NDAN İLK KLİP "BAŞ SELAMI"

Orhan Helvacıoğlu, 5 şarkıdan oluşan maxi single çalışması "Baş Selamı" ile müzikseverlerle buluşuyor. Albümde Sezen Aksu, Ayla Çelik, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Murat Güneş ve Serdar Aslan gibi birçok hite imza atan isimlerin bestelerinin olmasının yanı sıra ; 5 şarkının aranjesi de Türkiye'nin en iyi aranjörlerinden birisi olan ünlü aranjör Erhan Bayrak imzası taşıyor.

''GÜNSELİ DENİZ''İN KORSAN BELASI!

''GÜNSELİ DENİZ''İN KORSAN BELASI!

Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ''Kol Kanat'' şarkısıyla adından yeniden sıklıkla söz ettirmeye başlayan, sektörün özlenen isimlerinden ''Günseli Deniz''; Cenk Alptekin'in sunduğu ''Arabada Yoklama'' programının konuğu oldu

ÖĞRETMENLİKTEN SAHNELERE TRANSFER 'MEHMET ANAÇ'

ÖĞRETMENLİKTEN SAHNELERE TRANSFER 'MEHMET ANAÇ'

Uzun yıllardır İstanbul, Yalova ve Balıkesir'de sahne çalışmaları yapan, verdiği konserlerle geniş bir hayran kitlesine sahip Mehmet Anaç uzun süredir hayalini kurduğu ilk teklisi 'Acıya Sevdalandık' ile sevenlerine merhaba dedi.

‘DON KİŞOT’A MASAL TADINDA KLİP

‘DON KİŞOT’A MASAL TADINDA KLİP

Türk pop müziğinin sevilen ismi Aylin Coşkun, ‘Sinsirella’ albümündeki hit parçalarından olan ‘Don Kişot’ şarkısını kliplendirdi.

''GÜNSELİ DENİZ''İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ!

''GÜNSELİ DENİZ''İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ!

2012 yılında yayınlamış olduğu ve dönemin ses getiren albümü ''Kalp Ağrısı'' ile tanıdığımız ''Günseli Deniz'' bir kaç yıl aranın ardından müzik yolculuğuna kaldığı yerden devam etmek üzere sevenleriyle buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

ENGİN EREN “AŞK” İLE MERHABA DİYOR!..

ENGİN EREN “AŞK” İLE MERHABA DİYOR!..

Engin Eren ilk single çalışması “AŞK”ı SMM etiketiyle dinleyicilerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Kendine özgü tarzıyla dikkatleri üzerine çekecek olan şarkının sözü ve müziği Engin Eren’e, düzenlemesi ise Serkan Balkan’a ait.

ELİS DUBAZ’TAN YENİ ŞARKI: ‘GİT İŞİNE (ALDANIRIM SANMA)'

ELİS DUBAZ’TAN YENİ ŞARKI: ‘GİT İŞİNE (ALDANIRIM SANMA)'

Son dönemde adı sıkça duyulmaya başlayan Elis Dubaz, 70’li yıllarda Nilüfer’in söylediği 'Git İşine (Aldanırım Sanma)' şarkısını yeniden yorumlayarak Garaj Müzik etiketiyle yayımladı.

PINAR SOYKAN

PINAR SOYKAN "İKİMİZ ADINA"

2020’nin ilk iddialı klibi Pınar Soykan’dan geldi. Ünlü sanatçı, “İkimiz Adına” yeni single’ına çok ses getirecek bir klip çekti. Tamamı asansörde çekilen klibin tanıtım görüntüleri sosyal medyada merak uyandırdı.

PINAY AYLİN

PINAY AYLİN "YAZIK OLDU"

Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Pınar Aylin, yaz aylarının başında yayınladığı “Aradığın Aşk Bende” isimli single’ının ardından, sözleri kendine ait güçlü bir slow şarkı olan “Yazık Oldu” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan