ELİS DUBAZ’TAN YENİ ŞARKI: ‘GİT İŞİNE (ALDANIRIM SANMA)'

ELİS DUBAZ’TAN YENİ ŞARKI: ‘GİT İŞİNE (ALDANIRIM SANMA)'

Son dönemde adı sıkça duyulmaya başlayan Elis Dubaz, 70’li yıllarda Nilüfer’in söylediği 'Git İşine (Aldanırım Sanma)' şarkısını yeniden yorumlayarak Garaj Müzik etiketiyle yayımladı.

PINAR SOYKAN

PINAR SOYKAN "İKİMİZ ADINA"

2020’nin ilk iddialı klibi Pınar Soykan’dan geldi. Ünlü sanatçı, “İkimiz Adına” yeni single’ına çok ses getirecek bir klip çekti. Tamamı asansörde çekilen klibin tanıtım görüntüleri sosyal medyada merak uyandırdı.

PINAY AYLİN

PINAY AYLİN "YAZIK OLDU"

Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Pınar Aylin, yaz aylarının başında yayınladığı “Aradığın Aşk Bende” isimli single’ının ardından, sözleri kendine ait güçlü bir slow şarkı olan “Yazık Oldu” ile müzikseverlerle buluşuyor.

OZAN GÜLEK

OZAN GÜLEK "SAKIN GÖRÜNME GÖZÜME"

“İLK 11″ adını verdiği ilk albümünün çıkış şarkısı “KADER DEĞİL” başta olmak üzere albümdeki bütün söz, müzik ve düzenlemelerini kendisi üstlenen Ozan Gülek, bu albümde yerli ve yabancı çok önemli müzisyenlerle çalışma imkanı buldu.

BURAK MUTİ “NAFİLE”

BURAK MUTİ “NAFİLE”

Bursa doğumlu Burak Muti, 2010 yılından beri İstanbul, Ankara, ve Antalya’da çeşitli mekanlarda sahne almış ve halen almaktadır. Aynı zamanda uluslararası bir çok konser organizasyonun da yer almış ve halen almaya devam etmektedir.

MÜNÜR YILDIZ

MÜNÜR YILDIZ "SEN DE BİZDENSİN"

Yaptığı çalışmalar ile dikkat çekmeye devam eden Münür YILDIZ ilkokul 5. Sınıftan itibaren amatör olarak Halk dansları ile uğraştı.2002 yılında Motif Halk Dansları Derneği’nde profesyonel olarak halk dansları ile uğraşmaya başladı.

ELİF AKBAŞ

ELİF AKBAŞ "EŞİM BENZERİM YOK"

Profesyonel müzik kariyerinin ilk adımını ‘Sende Gurur’ adlı teklisiyle atan Akbaş, 2016 yılında müzik severler ile buluşturduğu ‘Eşim Benzerim Yok’ adlı tekli çalışmasıyla dijital platformlarda dinleyicilere ulaştı.

BERRİN KEKLİKLER “HAVAYA” İLE MÜZİK LİSTELERİNDE!

BERRİN KEKLİKLER “HAVAYA” İLE MÜZİK LİSTELERİNDE!

Küçük yaşlarından beri dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seven Berrin Keklikler, Havaya ile sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazır! Berrin Keklikler, şarkısı kadar dansları ve zengin görselliği ile klibinden çok bahsettirecek.

AYŞE HATUN ÖNAL

AYŞE HATUN ÖNAL "UTANÇ DUYARIM"

Cenk'le Arabada Yoklama programına katılan Ayşe Hatun Önal yolculuk esnasında çok keyifli anlar yaşadı.

MURAT DALKILIÇ ‘AFETA’

MURAT DALKILIÇ ‘AFETA’

Türk Pop Müziğinin başarılı ismi Murat Dalkılıç, üç yıl aradan sonra ‘Afeta’ ismini verdiği yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. Poll Production by Polat Yağcı etiketi ile piyasaya çıkacak olan ‘Afeta’ toplamda 10 şarkı ve 1 versiyondan oluşuyor.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.