EMRE YÜCELEN'DEN  SİVAS'TA EKSİ 22 DERECE'DE KLİP!

EMRE YÜCELEN'DEN SİVAS'TA EKSİ 22 DERECE'DE KLİP!

YouTube platformunda, "Emre Yücelen Şan Dersi" adını verdiği kanalında, ortak noktası müzik olan pek çok video içerik üreterek 600 bin aboneyi aşan ve YouTube fenomenlerinden birisi haline gelen müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen'in "Yücelen Müzik" etiketi ile yayımladığı son albümü "Zehirli Uykular"ın ilk video klibi "AŞK" şarkısına çekildi.

UFUK BEYDEMİR'İN 2. STÜDYO ALBÜMÜ KRİSTAL ODA!

UFUK BEYDEMİR'İN 2. STÜDYO ALBÜMÜ KRİSTAL ODA!

Sevda Gibi isimli ilk albümü ile büyük beğeni toplayan Türk rock müziğin yeni yıldızı Ufuk Beydemir, Kristal Oda isimli ikinci albümünü 2020 Şubat ayında dinleyicilerle buluşturdu.

YEŞİM SALKIM AÇIKLADI “KATİL UŞAK!”

YEŞİM SALKIM AÇIKLADI “KATİL UŞAK!”

Türk Pop Müziğinin önemli yorumcularından Yeşim Salkım, “KATİL UŞAK” isimli single çalışması ile sevenleriyle buluşuyor. Salkım’ın aylardır titizlikle üzerinde çalıştığı şarkı; sivri sözleri, güçlü soundu ve klibi ile dikkat çekiyor.

HAYRETTİN

HAYRETTİN "MADALYON"

Ünlü komedyen Hayrettin sözü ve müziği Murat Güneş'e düzenlemesi Çağrı Telkıvıran'a ait olan MADALYON isimli şarkısını TODO Music etiketiyle. müzikseverlerin beğenisine sundu.

ÖMÜR GEDİK VE TAYFUN’DAN  “YILDIZLARIN ALTINDA” DÜETİ

ÖMÜR GEDİK VE TAYFUN’DAN “YILDIZLARIN ALTINDA” DÜETİ

Ömür Gedik, sinema ve müziği bir araya getirdiği “1 Film 1 Şarkı”adlı müzikli oyununun çıkış şarkısı olan Yıldızların Altında’da Tayfun Duygulu ile düet yaptı.

NUKAN

NUKAN "SON KEZ"

Nukan, prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği, sözü, müziği ve aranjesi kendisine ait olan “Son Kez” adlı ilk single çalışmasını, "Stüdyo Arı" etiketi ile tüm dijital platformlarda yayımladı.

TAMER DENİZ'DEN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

TAMER DENİZ'DEN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ "NEDEN YOKSUN YANIMDA"

Tamer Deniz, yeni şarkısı "Neden Yoksun Yanımda" ile Sevgililer Günü öncesi bomba gibi bir giriş yapıyor. Sözü ve müziği Nezih Üçler'e ait olan şarkının düzenlemesini ise Celil Yavuz yaptı. Bu sene içinde yayınlanması planlanan 4 şarkıdan biri olan "Neden Yoksun Yanımda" tüm dijital platformlarda yerini aldı.

ZÜLEYHA

ZÜLEYHA "AH YANDIM"LA DÖNDÜ

Etnik müziğin ve Anadolu türkülerinin sevilen yorumcusu Züleyha yeni single’ında pop müziğe yelken açtı.

MİTHAT KÖRLER - SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM

MİTHAT KÖRLER - SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM

Müzik Piyası'nda uzun yıllardır bir çok sevilen şarkıya imza atan MİTHAT KÖRLER 2020'nin ilk günlerinde sevenlerine duygusal bir sürpriz hazırladı.

"DİZİMDE YARA"' DA KENDİMİ BULDUM

Sözü ve müziği Emre Şakar'a aranjesi Özkan Meydan ve Alican Özbuğutlu'ya ait Dizimde yara yayında... Yapımcılığını DMC&DarknDark'ın üstlendiği şarkının klip senaryosu Fulin 'e yönetmenliği ise Ferit Çetinkaya 'ya ait.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan