YONCA POYRAZOĞLU

YONCA POYRAZOĞLU "BÖYLE BİTMEZ"

Türkiye'nin tanınmış müzisyenlerinden Üstün Poyraz’ın kızı Türk Sanat Müziği duayenlerinden İsmail Şençalar ile Suzan Güven’in torunu olan Yonca Poyrazoğlu yurt içinde ve yurt dışında müzik eğitimi aldıktan sonra yıllarca yaşadığı Marmaris’ de aktif müzik hayatını devam ettirmiştir. 2017 yılında O Ses Türkiye ‘ye katılıp 4 .turda elendikten sonra müzik çalışmalarına ve hayallerinin peşinden koşmaya devam etmiş, 2018 yılında uluslararası Afyonkarahisar caz festivaline davet almış; burada vokal performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

YAVUZ KARATAŞ

YAVUZ KARATAŞ "DENİZ KABUĞU"

Müziğe küçük yaşlarda gitar çalarak başlayan Yavuz Karataş Lise yıllarında farklı enstrümanlarla da ilgilenmeye başladı. Yine lisede Lead gitaristlik yaptı ve rock guru kurdu. İlk bestesini lise birinci sınıfta yapan Karataş lise sonrası Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde inşaat mühendisliği bölümüne girdi. Ağır mühendislik dersleri, kendisini daha çok müziğe itti ve o yıllarda 40 'a yakın beste yaptı.

DİLA KALAFATOĞLU

DİLA KALAFATOĞLU " YALNIZ GECE "

Sevilen şarkıcı Dila Kalafatoğlu, Attila Özdemiroğlu anma albümünde "Yalnız Gece" şarkısını söyledi. Sözü Zeynep Talu ve Rengine, bestesi Attila Özdemiroğlu ve İlker Yurtcana ait olan ve 96 yılında Rengin'den dinlediğimiz parçayı Metehan Köseoğlu düzenledi.

ALP GÜVENİR'DEN YEPYENİ BİR SINGLE

ALP GÜVENİR'DEN YEPYENİ BİR SINGLE "KİFAYETSİZ"

Alp Güvenir yeni şarkısıyla iddialı geliyor. “Kifayetsiz” hem sözleri hem de melodisiyle müzikseverlerin kalbini fethedecek!

BİLAL ÇELİK'TEN TERS KÖŞE HAREKET

BİLAL ÇELİK'TEN TERS KÖŞE HAREKET "RÜYALAR"

Modellik ve oyunculukla kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Bilal Çelik, müzik dünyasında da taşları yerinden oynatmaya hazırlanıyor.

ECE'NİN 'ACAYİP İYİ'Sİ

ECE'NİN 'ACAYİP İYİ'Sİ

Farklı imajı ve yenilikçi müzik tarzıyla özellikle yeni neslin takipçisi olduğu genç yıldız Ece Seçkin 17. single’ı ‘Acayip İyi’ isimli single çalışmasını bugün(17.07.2020) sevenleriyle buluşturdu.

RİTA MAHRANİ “CANI YANAN BİLİR

RİTA MAHRANİ “CANI YANAN BİLİR"

3 Yıl önce çıkarttıı Sana mı Kaldım teklisi ile listelerde bir hayli başarı elde eden RİTA MAHRANİ yepyeni çalışması “Canı Yanan Bilir”i müzik piyasasına duyurma heyecanında.

ELİF AKBAŞ İZ'LİYOR

ELİF AKBAŞ İZ'LİYOR

Daha önce Eşim Benzerim Yok şarkısı ile çok fazla çalan ve izlenen Elif ; "Aradan beş yıl geçmiş olmasına ramen Eşim Benzerim Yok şarkıma hala denk geliyor olmak çok güzel bir duygu İnşallah İZ ve bundan sonra yapacaklarım aynı seviyeye hatta üzerine koyarak ilerler" dedi.

İNGİLTERE'DEN TRANSFER VAR...

İNGİLTERE'DEN TRANSFER VAR... "ONUR ER"

İngiltere'den Türkiye'ye müzik yolculuğuna geçen sene çıkan Onur ER "Boş Hayaller" şarkısı ile geçtiğimiz sene gündeme gelmişti.

YAŞAR İPEK

YAŞAR İPEK "BEN DE YOLUMA GİDERİM"

2 şarkılık single ile yaza giriş yapan Yaşar İpek, söz ve müziğini Sezen Aksu’nun yazdığı “Ben de Yoluma Giderim” şarkısına klip çekti.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.