"SIFIRIN ALTINDA" YENİ BİR SOLUK

"Sıfırın Altında" ilk şarkısı olan İDRİS TOLGA aldığı güzel tepkiler sayesinde bu işin üstesinden geleceğini anlardı ve Esad Fidan'la bir araya gelerek "Sıfırın Altında" şarkısının düzenlemesini yaptırıp heyecanla dolu bir yola çıktı.

TUNACAN EZBER BOZACAK! EFSANE İSMİN SIRADIŞI OĞLU

TUNACAN EZBER BOZACAK! EFSANE İSMİN SIRADIŞI OĞLU

Müzik sektörünün efsaneleşmiş şarkılarının söz yazarı Aşkın Tuna’nın oğlu Tunacan Tuna ilk single çalışması 'Suni Teneffüs'ü müzikseverlerin beğenisine sundu. Renkli kişiliği ve farklı tarzıyla müzik sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Tunacan, 'Suni Teneffüs'le ezber bozacak.

MELTEM ERENSOYLU

MELTEM ERENSOYLU "SEVDA YELLERİ"

Arabesk müziğinin yeni ismi Meltem Erensoylu, Ferdi Tayfur'un 'Sevda Yelleri' adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

BARIŞ KUTUPOĞLU “SOL YANIM OL”

BARIŞ KUTUPOĞLU “SOL YANIM OL”

Barış Kutupoğlu’nun söz ve müzikleri kendine ait olan ‘ Sol yanım ol’ adını verdiği üç şarkıdan oluşan single çalışmasını ilk olarak bu şarkıyla dinleyicilere sunuyor…

ELİF AKBAŞ

ELİF AKBAŞ "KORU YARABBİ” “AKUSTIK"

Elif Akbaş, 2009 yılında Emrah Keskin ile ‘Yakalama Yarim’ adlı ilk çalışmasını piyasaya sürdü. 2010 yılında ‘Gel İmkansız’ adlı şarkıda tekrar Emrah Keskin ile düet yaptı.

NECATİ VE SAYKOLAR “LEYLA”

NECATİ VE SAYKOLAR “LEYLA”

“NECATİ VE SAYKOLAR”ın 3. teklisi “LEYLA” Animasyon klibi ile aynı anda İskender Paydaş Prodüksiyon etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

YÜXEL “DOSTUM”

YÜXEL “DOSTUM”

2020 yılı Mart ayında yayınladığı “Seçim” parçası ile çıkışını sürdüren Yüxel, Haziran ayında hazırlıklarını tamamladığı yeni single’ı “Dostum” ile sevenleriyle buluştu.

SIKI DURUN, SU EL ROMAN GELİYOR

SIKI DURUN, SU EL ROMAN GELİYOR

Sıkı durun, pop müzik dünyası muhteşem bir yetenekle tanışıyor; SU EL ROMAN. Almanya’nın Frankfurt şehrinde yaşayan 21 yaşındaki Su; JOKERIA adlı single’ında sergilediği muhteşem ses ve yeteneğiyle müzikseverleri büyüleyecek…

SEVİLMEK İÇİN RUHUMUZ OLSUN

SEVİLMEK İÇİN RUHUMUZ OLSUN

"Hisset" kelimesinin görünenden daha gizemli anlamları olduğunu belirten sanatçı, söz ve bestelerini maneviyatının en derinliklerine inerek yaptığının altını çiziyor. Düzenlemesi Soner Kırmızıgül'e ait, Enes Yüce'nin yeni single'ı "RUHUMDAN AYIRMAYIN" M.Music Co. (MMC Müzik Yapım) etiketi ile 15 Mayıs'tan itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.

MODERNADAM - PAÇAVRA

MODERNADAM - PAÇAVRA

modernadam'ın ikinci teklisi olan Paçavra, melodik gitarları ve synthleriyle, sözlerinde acı tatlı bir aşk hikayesinden geriye kalanları yad eden, birçok kişinin bir zamanlar içinden geçtiği durumu resmeden ve melodileştiren bir şarkıdır.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.