Soner Arıca, söz ve müziği kendisine ait olan “Birlikte Yanarız” isimli yeni single’ıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Soner Arıca, söz ve müziği kendisine ait olan “Birlikte Yanarız” isimli yeni single’ıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Üç yıl boyunca hareketli şarkılar paylaşan Soner Arıca, güçlü bir slow olan “Birlikte Yanarız” şarkısını; deep house ve epik versiyonuyla, iki farklı sound’da, kendi tarzlarında ana versiyon gibi sevenlerine sunuyor.

“Birlikte Yanarız” ın iki farklı düzenlemesinde de Miraç Kutlu’nun imzası var. Aranjörün şarkıyla kurduğu bağa çok inanan Soner Arıca, iki farklı müzikal tasarımı da Kutlu’ya emanet etti.

En çok klibi olan sanatçı unvanını elinde tutan Soner Arıca “Birlikte Yanarız” ın iki farklı versiyonuna, iki ayrı klip hazırladı. Klipler, Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde çekildi.

“Birlikte Yanarız” şarkısının orijinal versiyonun video klibi New York’ta; Brooklyn Köprüsü, Wall Street, SoHo, Little Italy, Grand Central Terminali, Empire State Binası, New York Sokakları, Time Square ve Central Park’ta çekildi. 7 gün süren çekimler, 50 saatte tamamlandı.

“Birlikte Yanarız” ın epik versiyonunun video klibinde ise; Sanatçının ve şarkının saf duygusunu hissedeceksiniz. Polonezköy, Riva ve civar köylerinde yapılan çekimler sırasında duygusal anlar yaşayan Soner Arıca’nın, o anları da kesintisiz olarak klibe yansıtıldı. 2 gün süren çekimler, 16 saatte tamamlandı.

Soner Arıca “Birlikte Yanarız” single’ı; Arıca Müzik etiketiyle, 27.2.2019 Çarşamba günü tüm yasal dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.