Eski sevgilinin yeni sevgilisine söylemek istediklerin konusunda tıkandığın anda EYLÜL ÖZTÜRK AVAMEL ile imdadına yetişti!!!

ESKİ SEVGİLİN YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜLDÜ!!!

Eski sevgilinin yeni sevgilisine söylemek istediklerin konusunda tıkandığın anda EYLÜL ÖZTÜRK AVAMEL ile imdadına yetişti!!!


Sosyal medya paylaşımlarındaki oyunculuk yeteneğiyle dikkat çeken EYLÜL ÖZTÜRK tiyatro, sinema, reklam film ve müzikleri derken şimdi de "Avamel" isimli tekli çalışmasıyla radyo listelerini güldürmeye geliyor.


Aklından geçenleri söylemeye cesaret edemeyenlerin EYLÜL ÖZTÜRK AVAMEL ile iç sesi olacak...


Şarkının sözleri ve müziği EYLÜL ÖZTÜRK'e aitken düzenlemesi ise yaptığı düzenlemeler ile yepyeni bir sound yaratan CAN TOSUN'a ait.


Yeni yılın ilk dakikalarında birçok sosyal medya fenomeninin de kamera önüne geçtiği videoda eğlence o kadar yüksekti ki klip ekibi 2018'i 10'dan geriye sayamadan karşıladı. MUSTAFA ATEŞ yönetmenliğinde çekilen video sosyal medya da eski sevgilinin yeni sevgilisinin moralini bozsada seni çok eğlendirecek.

Şarkının video klibi Eylül Öztürk'ün kendi YouTube kanalında yayınlandığı andan itibaren dinleyicinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Kendine has imajıyla her daim dikkat çeken Eylül Öztürk için Türkiye'nin Lady Gaga'sı yorumları yapıldı. ILS Vision Music etiketiyle yayınlanan "AVAMEL" in sizinde yüzünüzü gülümsetmesi dileğiyle.

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.