2001 Yılında, Candaş Ergezen, Okan Can Taşkın ve Cenkay Üstün tarafından kurulan grup, üniversite yıllarından bu yana birlikte sürdürdüğü başarılı müzik çalışmalarını BETA RECORDS ile birlikte harika bir maxi single ile taçlandırarak müzikseverler ile paylaşıyor

2001 Yılında, Candaş Ergezen, Okan Can Taşkın ve Cenkay Üstün tarafından kurulan grup, üniversite yıllarından bu yana birlikte sürdürdüğü başarılı müzik çalışmalarını BETA RECORDS ile birlikte harika bir maxi single ile taçlandırarak müzikseverler ile paylaşıyor. Alternatif Rock tarzında, "Artık seni sevmiyorum" ve "Yalanlar Ayrılıklar" isimli iki şarkıdan oluşan ilk maxi single "Seviyor /Sevmiyor" adı ile digital platformlarda yer alırken insan hayatındaki ikilemlere ve değişkenlere de dikkat çekiyor.

Anlamlı sözleri güzel melodilerle buluşturan SODA, gelecek albümlerine hazırlanmaya devam ederek sevenleri ile konserlerde de buluşuyor. Kendi şarkılarını üretebilen, en­strümanlarına hakim müzisyenlerden oluşan SODA 7'den 70'e tüm müzik severlerin zevk ve duygularına hitap ederek onlara enerji ve yaşam sevinci vermeyi hedefliyor.

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.