Hayko Cepkin’in geçtiğimiz Ocak ayında DMC etiketi ile yayınlanan yeni projesi ‘Kabul Olur’ ve ‘Dans Et’ büyük beğeni ile karşılanmış, listelerde en üst sıralardaki yerini almıştı. Projenin ilk klibi ‘Kabul Olur’ Türkiye'de çekilmiş en büyük dekor üzerinde blue box teknolojisi kullanılan ve sınırları zorlayan bir hikaye ile dinleyicisinin karşısına çıkarken, ‘Dans Et’ klibinde Hayko Cepkin’in çocukluğuna ve öncesine ait görüntülere yer veriliyor.

Hayko Cepkin’in geçtiğimiz Ocak ayında DMC etiketi ile yayınlanan yeni projesi
‘Kabul Olur’ ve ‘Dans Et’ büyük beğeni ile karşılanmış, listelerde en üst sıralardaki yerini almıştı. Projenin ilk klibi ‘Kabul Olur’ Türkiye'de çekilmiş en büyük dekor üzerinde blue box teknolojisi kullanılan ve sınırları zorlayan bir hikaye ile dinleyicisinin karşısına çıkarken, ‘Dans Et’ klibinde Hayko Cepkin’in çocukluğuna ve öncesine ait görüntülere yer veriliyor.

Hayko Cepkin'in aile kavramını, iyi bir aile olabilmenin yükünü kendi penceresinden anlattığı şarkıda, bir annenin, bir babanın kısacası bir ebeveyinin, evladına duyduğu sonsuz sevgisini, fedakarlığını ve karşılıklı minnetini müziğin güçlü dilini kullanılarak ifade ediyor. 

Klip, Hayko Cepkin’in ailesine ve çocukluk yıllarına ait, 70’li yılların İstanbul’unun nostaljik görüntüleri eşliğinde, izleyiciyle buluşuyor.

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.