Tuğba Özay Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan "PES ETME" isimli albümünün beşinci video klip çalışması "İNANÇSIZ AŞKLAR" için kamera karşısına geçti.

Tuğba Özay Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan "PES ETME" isimli albümünün beşinci video klip çalışması "İNANÇSIZ AŞKLAR" için kamera karşısına geçti."İnançsız Aşklar" isimli şarkısının sözü Tuğba Özay'a müziği ise Göksel Sönmezocak 'a ait. Başarılı aranjör Suat Aydoğan tarafından düzenlenen şarkının yönetmenliğini ise Banu Kaptanoğulları üstlendi. Klibin çekimleri, doğal güzelliği ile dikkatleri çeken Düzce Gölyaka bölgesinde bir dağ evinde gerçekleşti.Elim Sende İçin Film Müziği Oldu

11 Mart'ta vizyona girecek olan "Elim Sende " filminin film müziği olarak "İnançsız Aşklar" şarkısı seçildi. Başrollerini Seda Kement ve Serkan Gürkan'ın paylaştığı, usta oyuncu Eşref Kolçağın da eşlik ettiği romantik komedi tarzında çekilen "Elim Sende" filminde, müziklerinin yanı sıra oyuncu kadrosunda da Tuğba Özay'ı görebileceğiz.

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.