MÜNÜR YILDIZ

MÜNÜR YILDIZ "SEN DE BİZDENSİN"

Yaptığı çalışmalar ile dikkat çekmeye devam eden Münür YILDIZ ilkokul 5. Sınıftan itibaren amatör olarak Halk dansları ile uğraştı.2002 yılında Motif Halk Dansları Derneği’nde profesyonel olarak halk dansları ile uğraşmaya başladı.

ELİF AKBAŞ

ELİF AKBAŞ "EŞİM BENZERİM YOK"

Profesyonel müzik kariyerinin ilk adımını ‘Sende Gurur’ adlı teklisiyle atan Akbaş, 2016 yılında müzik severler ile buluşturduğu ‘Eşim Benzerim Yok’ adlı tekli çalışmasıyla dijital platformlarda dinleyicilere ulaştı.

BERRİN KEKLİKLER “HAVAYA” İLE MÜZİK LİSTELERİNDE!

BERRİN KEKLİKLER “HAVAYA” İLE MÜZİK LİSTELERİNDE!

Küçük yaşlarından beri dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seven Berrin Keklikler, Havaya ile sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazır! Berrin Keklikler, şarkısı kadar dansları ve zengin görselliği ile klibinden çok bahsettirecek.

AYŞE HATUN ÖNAL

AYŞE HATUN ÖNAL "UTANÇ DUYARIM"

Cenk'le Arabada Yoklama programına katılan Ayşe Hatun Önal yolculuk esnasında çok keyifli anlar yaşadı.

MURAT DALKILIÇ ‘AFETA’

MURAT DALKILIÇ ‘AFETA’

Türk Pop Müziğinin başarılı ismi Murat Dalkılıç, üç yıl aradan sonra ‘Afeta’ ismini verdiği yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. Poll Production by Polat Yağcı etiketi ile piyasaya çıkacak olan ‘Afeta’ toplamda 10 şarkı ve 1 versiyondan oluşuyor.

AYŞEGÜL COŞKUN

AYŞEGÜL COŞKUN "İLAHİ KADER"

Duvardaki Gülüşler (2017), Liman (2018) ve Deniz Ol Gel (2019) isimli parçaları ile kendi çizgisini ve kendine has tarzını belli eden başarılı sanatçı Ayşegül Coşkun, diğer şarkılarında olduğu gibi sözü ve müziği kendisine ait olan ¨İlahi Kader¨ isimli single çalışmasını 2 farklı aranje ile AYOR Müzik´ten yayınladı.

BENGÜ “GÜNAYDIN”

BENGÜ “GÜNAYDIN”

Bengü, “Günaydın” adlı yeni şarkısına klip çekti. Söz ve müziği Melda Gürbey’e, düzenlemesi Tarık İster’e ait olan şarkının klip yönetmenliğini ise Ulaş Elgin üstlendi.

OĞUZ AKSAÇ:

OĞUZ AKSAÇ: "ARTIK HASRETLİK TÜRKÜSÜ YAPAMAZSINIZ"

Geçtiğimiz günlerde "Benim Hikayem" adlı yeni single çalışmasını müzik severlerle buluşturan Oğuz Aksaç, YouTube platformunda yayınlanan Cenk Alptekin'in "Cenk'le Arabada Yoklama" adlı programına konuk oldu.

ESRA SEZER'DEN COVER!  70'LERİN KLASİKLEŞEN EĞLENCELİ ŞARKISI

ESRA SEZER'DEN COVER! 70'LERİN KLASİKLEŞEN EĞLENCELİ ŞARKISI "ÇİLLİ BOM"

Geçtiğimiz Mart ayında yayımladığı sözü ve müziği kendisine ait "Ama Hala" şarkısı ile beğeni kazanan Esra Sezer, dört ay aradan sonra ikinci single çalışmasını yayımladı.

VEYSEL  AYGÜN

VEYSEL AYGÜN "VAY"

İlk Profesyonel işinin hazırlıklarını tamamlayan Veysel çıkış için sözü ve müziği Sezen Aksu'ya, aranjesi Genco Arı'ya ait olan Vay şarkısını seçti. Eflatun’un yönetmenliğinde çekilen klip 13 Kasım’da Yaşar Kekeva etiketi ile tüm platformlarda yayında olacak.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.