TUĞBA ÖZERK'TEN 'AŞK DEFTERİ' İTİRAFI

TUĞBA ÖZERK'TEN 'AŞK DEFTERİ' İTİRAFI

Fikret Şeneş’in ‘Aşk Defteri’ şarkısını kliplendiren Tuğba Özerk ”Eserdeki gibi benim de sevdiklerimin hepsi bir başka alemdi” dedi.

AYŞEGÜL COŞKUN – BAKSANA TALİHE

AYŞEGÜL COŞKUN – BAKSANA TALİHE

Duvardaki Gülüşler (2017), Liman (2018), Deniz Ol Gel ve İlahi Kader (2019), "Söz Verdim" isimli Ep Albümü (2020) olan sanatçı Ayşegül Coşkun yeni single olarak çıkardığı ve yapımcılığını kendisinin üstlendiği “Baksana Talihe” şarkısı 10 Eylül 2020 ‘de yayınlandı. Şarkının klibi Türkiye’de ilk kez yapılan türdendir. Apple ürünü Iphone’nun dizaynı olan Animojilerle Ayşegül Coşkun’a göre özel tasarlanarak yapılmıştır.

TAHA TATAROĞLU “KANDIRAMAZSIN Kİ”

TAHA TATAROĞLU “KANDIRAMAZSIN Kİ”

Taha Tataroğlu 1988 Konya doğumlu.Müzik hayatına Üniversite yıllarında başlamış.Müzik hayatı başlangıcı ise herkes gibi ayna karşısında şarkı söylemekle başlamış.

ENGİN BAY “YABANCI”

ENGİN BAY “YABANCI”

Şimdilerde ise Emre Moğulkoç’un Yönetmenliğinde Sözleri Ve Müziği Murat Sağır’a Ait olan Yabancı İsimli Eseri Seslendirmiştir, Aranjesini Sevgili Emre Moğulkoç Miks,kayıt ve mastering Sevgili Emrah Moğulkoç Tarafından Yapılmıştır.

YELİZ TEK – GEÇMİŞLER OLSUN

YELİZ TEK – GEÇMİŞLER OLSUN

Yeliz Tek ilk single çalışması “Güllerim Soldu”dan sonra “Yeni Dünya” adlı maxi single çalışmasıyla sevenlerine yeniden merhaba diyor.

YONCA POYRAZOĞLU

YONCA POYRAZOĞLU "BÖYLE BİTMEZ"

Türkiye'nin tanınmış müzisyenlerinden Üstün Poyraz’ın kızı Türk Sanat Müziği duayenlerinden İsmail Şençalar ile Suzan Güven’in torunu olan Yonca Poyrazoğlu yurt içinde ve yurt dışında müzik eğitimi aldıktan sonra yıllarca yaşadığı Marmaris’ de aktif müzik hayatını devam ettirmiştir. 2017 yılında O Ses Türkiye ‘ye katılıp 4 .turda elendikten sonra müzik çalışmalarına ve hayallerinin peşinden koşmaya devam etmiş, 2018 yılında uluslararası Afyonkarahisar caz festivaline davet almış; burada vokal performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

YAVUZ KARATAŞ

YAVUZ KARATAŞ "DENİZ KABUĞU"

Müziğe küçük yaşlarda gitar çalarak başlayan Yavuz Karataş Lise yıllarında farklı enstrümanlarla da ilgilenmeye başladı. Yine lisede Lead gitaristlik yaptı ve rock guru kurdu. İlk bestesini lise birinci sınıfta yapan Karataş lise sonrası Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde inşaat mühendisliği bölümüne girdi. Ağır mühendislik dersleri, kendisini daha çok müziğe itti ve o yıllarda 40 'a yakın beste yaptı.

DİLA KALAFATOĞLU

DİLA KALAFATOĞLU " YALNIZ GECE "

Sevilen şarkıcı Dila Kalafatoğlu, Attila Özdemiroğlu anma albümünde "Yalnız Gece" şarkısını söyledi. Sözü Zeynep Talu ve Rengine, bestesi Attila Özdemiroğlu ve İlker Yurtcana ait olan ve 96 yılında Rengin'den dinlediğimiz parçayı Metehan Köseoğlu düzenledi.

ALP GÜVENİR'DEN YEPYENİ BİR SINGLE

ALP GÜVENİR'DEN YEPYENİ BİR SINGLE "KİFAYETSİZ"

Alp Güvenir yeni şarkısıyla iddialı geliyor. “Kifayetsiz” hem sözleri hem de melodisiyle müzikseverlerin kalbini fethedecek!

BİLAL ÇELİK'TEN TERS KÖŞE HAREKET

BİLAL ÇELİK'TEN TERS KÖŞE HAREKET "RÜYALAR"

Modellik ve oyunculukla kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Bilal Çelik, müzik dünyasında da taşları yerinden oynatmaya hazırlanıyor.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.