ECE'NİN 'ACAYİP İYİ'Sİ

ECE'NİN 'ACAYİP İYİ'Sİ

Farklı imajı ve yenilikçi müzik tarzıyla özellikle yeni neslin takipçisi olduğu genç yıldız Ece Seçkin 17. single’ı ‘Acayip İyi’ isimli single çalışmasını bugün(17.07.2020) sevenleriyle buluşturdu.

RİTA MAHRANİ “CANI YANAN BİLİR

RİTA MAHRANİ “CANI YANAN BİLİR"

3 Yıl önce çıkarttıı Sana mı Kaldım teklisi ile listelerde bir hayli başarı elde eden RİTA MAHRANİ yepyeni çalışması “Canı Yanan Bilir”i müzik piyasasına duyurma heyecanında.

ELİF AKBAŞ İZ'LİYOR

ELİF AKBAŞ İZ'LİYOR

Daha önce Eşim Benzerim Yok şarkısı ile çok fazla çalan ve izlenen Elif ; "Aradan beş yıl geçmiş olmasına ramen Eşim Benzerim Yok şarkıma hala denk geliyor olmak çok güzel bir duygu İnşallah İZ ve bundan sonra yapacaklarım aynı seviyeye hatta üzerine koyarak ilerler" dedi.

İNGİLTERE'DEN TRANSFER VAR...

İNGİLTERE'DEN TRANSFER VAR... "ONUR ER"

İngiltere'den Türkiye'ye müzik yolculuğuna geçen sene çıkan Onur ER "Boş Hayaller" şarkısı ile geçtiğimiz sene gündeme gelmişti.

YAŞAR İPEK

YAŞAR İPEK "BEN DE YOLUMA GİDERİM"

2 şarkılık single ile yaza giriş yapan Yaşar İpek, söz ve müziğini Sezen Aksu’nun yazdığı “Ben de Yoluma Giderim” şarkısına klip çekti.

"SIFIRIN ALTINDA" YENİ BİR SOLUK

"Sıfırın Altında" ilk şarkısı olan İDRİS TOLGA aldığı güzel tepkiler sayesinde bu işin üstesinden geleceğini anlardı ve Esad Fidan'la bir araya gelerek "Sıfırın Altında" şarkısının düzenlemesini yaptırıp heyecanla dolu bir yola çıktı.

TUNACAN EZBER BOZACAK! EFSANE İSMİN SIRADIŞI OĞLU

TUNACAN EZBER BOZACAK! EFSANE İSMİN SIRADIŞI OĞLU

Müzik sektörünün efsaneleşmiş şarkılarının söz yazarı Aşkın Tuna’nın oğlu Tunacan Tuna ilk single çalışması 'Suni Teneffüs'ü müzikseverlerin beğenisine sundu. Renkli kişiliği ve farklı tarzıyla müzik sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Tunacan, 'Suni Teneffüs'le ezber bozacak.

MELTEM ERENSOYLU

MELTEM ERENSOYLU "SEVDA YELLERİ"

Arabesk müziğinin yeni ismi Meltem Erensoylu, Ferdi Tayfur'un 'Sevda Yelleri' adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

BARIŞ KUTUPOĞLU “SOL YANIM OL”

BARIŞ KUTUPOĞLU “SOL YANIM OL”

Barış Kutupoğlu’nun söz ve müzikleri kendine ait olan ‘ Sol yanım ol’ adını verdiği üç şarkıdan oluşan single çalışmasını ilk olarak bu şarkıyla dinleyicilere sunuyor…

ELİF AKBAŞ

ELİF AKBAŞ "KORU YARABBİ” “AKUSTIK"

Elif Akbaş, 2009 yılında Emrah Keskin ile ‘Yakalama Yarim’ adlı ilk çalışmasını piyasaya sürdü. 2010 yılında ‘Gel İmkansız’ adlı şarkıda tekrar Emrah Keskin ile düet yaptı.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.