NECATİ VE SAYKOLAR “LEYLA”

NECATİ VE SAYKOLAR “LEYLA”

“NECATİ VE SAYKOLAR”ın 3. teklisi “LEYLA” Animasyon klibi ile aynı anda İskender Paydaş Prodüksiyon etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

YÜXEL “DOSTUM”

YÜXEL “DOSTUM”

2020 yılı Mart ayında yayınladığı “Seçim” parçası ile çıkışını sürdüren Yüxel, Haziran ayında hazırlıklarını tamamladığı yeni single’ı “Dostum” ile sevenleriyle buluştu.

SIKI DURUN, SU EL ROMAN GELİYOR

SIKI DURUN, SU EL ROMAN GELİYOR

Sıkı durun, pop müzik dünyası muhteşem bir yetenekle tanışıyor; SU EL ROMAN. Almanya’nın Frankfurt şehrinde yaşayan 21 yaşındaki Su; JOKERIA adlı single’ında sergilediği muhteşem ses ve yeteneğiyle müzikseverleri büyüleyecek…

SEVİLMEK İÇİN RUHUMUZ OLSUN

SEVİLMEK İÇİN RUHUMUZ OLSUN

"Hisset" kelimesinin görünenden daha gizemli anlamları olduğunu belirten sanatçı, söz ve bestelerini maneviyatının en derinliklerine inerek yaptığının altını çiziyor. Düzenlemesi Soner Kırmızıgül'e ait, Enes Yüce'nin yeni single'ı "RUHUMDAN AYIRMAYIN" M.Music Co. (MMC Müzik Yapım) etiketi ile 15 Mayıs'tan itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.

MODERNADAM - PAÇAVRA

MODERNADAM - PAÇAVRA

modernadam'ın ikinci teklisi olan Paçavra, melodik gitarları ve synthleriyle, sözlerinde acı tatlı bir aşk hikayesinden geriye kalanları yad eden, birçok kişinin bir zamanlar içinden geçtiği durumu resmeden ve melodileştiren bir şarkıdır.

BUKET BENGİSU – “ASLA ASLA”

BUKET BENGİSU – “ASLA ASLA”

Başarılı sahne performanslarıyla tanınan güçlü yorumcu Buket Bengisu, söz ve müziği Doğan Kospançalı’ya ait “Asla Asla” isimli ilk teklisiyle karşımızda.

BERDAN MARDİNİ & MELODİ - SEN VAR YA SEN

BERDAN MARDİNİ & MELODİ - SEN VAR YA SEN

Her yeni projesiyle, her şarkısıyla adından söz ettiren başarılı sanatçı Berdan Mardini, 2004 yılında çıkardığı ve müzik listelerini alt üst ettiği “Sen Var Ya Sen” şarkısını, sesini ve duruşunu takdir ettiği genç ve başarılı ses Melodi Bozkurt ile düet yaparak yepyeni bir düzenleme ile yeniden yorumladı.

NESRİN ÜNAL'DAN CENK EREN'E KORONA ÇALIMI

NESRİN ÜNAL'DAN CENK EREN'E KORONA ÇALIMI

On yıldır profesyonel olarak bir çok ülkede sahne alan ve yedi dilde şarkı söyleyen Nesrin Ünal yıllarca sahnelerinde severek seslendirdiği sözleri Ümit Yaşar Oğuzcan'a müziği ise Selda Bağcan'a ait Beni Unutma şarkısını yorumladı.

GÜLŞAH TANRIÖVER’DEN YENİ ŞARKI  “ O HAİN ”

GÜLŞAH TANRIÖVER’DEN YENİ ŞARKI “ O HAİN ”

Gülşah TANRIÖVER yaklaşık dokuz aylık aradan sonra Seyhan Müzik etiketiyle çıkardığı yeni şarkısı “O Hain” ile müzik kariyerine devam ediyor.

NESRİN ÜNAL - BENİ UNUTMA

NESRİN ÜNAL - BENİ UNUTMA

Sekiz Yıl aradan sonra tekrar stüdyoya giren Nesrin Ünal yıllarca sahnelerinde severek seslendirdiği Sözleri Ümit Yaşar Oğuzcan'a müziği ise Selda Bağcan'a ait Beni Unutma şarkısını yorumladı.

Top 10

1
Hande Ünsal - Daha İyi Hande Ünsal - Daha İyi
2
Tuğba Yurt - Vur Kaç Tuğba Yurt - Vur Kaç
3
Berkay - İki Hece Berkay - İki Hece
4
Pınar Soykan - İkimiz Adına Pınar Soykan - İkimiz Adına
5
Ayşe Hatun Önal - Efsane Ayşe Hatun Önal - Efsane
6
Irmak Arıcı - Mevzum Derin Irmak Arıcı - Mevzum Derin
7
Ayşegül Coşkun - İlahi Kader Ayşegül Coşkun - İlahi Kader
8
Göksel - Hiç Yok Göksel - Hiç Yok
9
Derya Uluğ - Ah Zaman Derya Uluğ - Ah Zaman
10
Bora Duran - Başgan Bora Duran - Başgan

TECHSOFT Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Hizmeti ile Hazırlanmıştır.